Mean Well Switching Power Supply LRS-100 LRS-100N2 100W
Rated 0 out of 5
0 reviews | 35 sold
SKU: 17382 Category: Tag:
Item Name: Mean Well Switching Power Supply LRS-100/LRS-100N2 100W
Specification: LRS-100/LRS-100N2, 3.3V~48V DC, 100W. Please refer Mean Well page to see detailed specification.